Enkele jaren geleden richtte luchtvaartmaatschappij KLM samen met North Sea Petroleum het bedrijf SkyEnergy op voor het ontwikkelen
van biobrandstoffen.
Op
23 november 2009 heeft de KLM een proefvlucht met passagiers gemaakt op een mengsel van kerosine en huttentutolie.
Behalve de vette olie van de huttentut
wil SkyEnergy ook vliegtuigbrandstog ontwikkelen uit gerecycled
frituurvet.
Wij steunen dit initiatief natuurlijk, in woord en in daad
Urbanus heeft zich, met zijn bekende vooruitziende blik, ooit laten inspireren door de huttentut


Er is ook een zeer schone live-versie van dat briljante Urbanus liedeke
Olie blijft een inspiratiebron door de jaren heen. In 1974 kregen boer Koekoek en Vader Abraham een gouden plaat voor de onvergetelijke hit “Den Uyl is in den olie”.
Ik ben aangenaam verrast door uw aanvulling.
De schrik sloge me echter om het hart door de treffende overeenkomst tussen de heer Koekoek en Geert Wilders; zowel qua uiterlijk als qua bekrompen blik op de wereld.
Zou hij misschien de vader zijn?
Gunst Frut, zo had ik boer Koekoek en Geert Wilders nog niet bekijken, maar nu u het zegt! De overeenkomst is treffend. U heeft helemaal gelijk, kijk maar:
Heer Carel, u kunt werkelijk morphen als de beste!